ZŠ Pražačka

ŠKOLA OTEVŘENÝCH MOŽNOSTÍ

Kroužky organizované školou

Nabídka kroužků a zájmového vzdělávání organizovaného školou ve školním roce 2024/25:

Vyplněné přihlášky prosím předejte nejpozději do 24. 9. 2024 přímo vyučujícímu, který daný kroužek organizuje.

Logo školy  Rukodělná dílna
pro žáky 0. - 2. třídy
vyučující: Bc. Helena Renčová DiS.

cena: 500 Kč / měsíc

čtvrtek od 12:30 do 14:00 hod.

Zaměření: Tematicky laděné hodiny worshopu. Děti se naučí pracovat s různými materiály: s látkami, dřevem, hlínou, barevnými papíry, drátky, knoflíky a mnoha dalšími. Na každé lekci si děti vytvoří něco nového.

Pokyny k platbě: ZDE

Zájmový kroužek bude probíhat od 3. 10. 2024 do 5. 6. 2025 (8 měsíců).

Logo školy  Zpívánky
pro žáky 1. - 3. tříd
vyučující: Bc. Jarmila Anslow Junková a Mgr. Alžběta Korčáková Ph.D.

cena: 300 Kč / měsíc

středa od 12:45 do 13:30 hod.

Zaměření: Máš hudební sluch a baví tě zpívat? Nemůžeš dostat z hlavy oblíbenou melodii? Máš rytmus v těle a žádná hudba tě nenechá v klidu? Jestli ano, hledáme právě tebe!

Pokyny k platbě: ZDE

Zájmový kroužek bude probíhat od 4. 10. 2023 do 5. 6. 2024 (8 měsíců).

Logo školy  MIU - Pojďme zlepšit své myšlení
pro žáky 4. - 5. tříd
vyučující: Mgr. Libuše Šálová

cena: 300 Kč / měsíc

pondělí od 13:50 do 14:35 hod.

Zaměření: Rozvoj kritického myšlení, kreativní řešení problémů, práce s chybou. Učení se efektivněji, chytřeji a s radostí.

Přihláška do kroužku: ZDE

Informace a pokyny k platbě: ZDE

Zájmový kroužek bude probíhat od 7. 10 . 2024  do 2. 6. 2025 (8 měsíců)

Logo školy  Kroužek matematiky pro žáky 9. tříd
pro žáky 9. tříd
vyučující: Mgr. Kristýna Hakrová

cena: 200 Kč / měsíc

čtvrtek (sudý týden) od 7:00 do 7:45 hod.

Zaměření: Kroužek je zaměřen na přípravu k přijímacím zkoužkám a obsahově doplňuje a rozšiřuje povinný seminář z matematiky.

Pokyny k platbě: ZDE

Zájmový kroužek bude probíhat od 3. 10. 2024 do 20. 3. 2025 (6 měsíců).