Ve dnech od 22. do 25. 6. 2026 vyrazili žáci pátých tříd na vícedenní školní výlet do Ždírce nad Doubravou.
V posledním týdnu školního roku žáci třetích tříd vyrazili na školu v přírodě, kterou provázelo téma „Mág a duha“.
Že nejsme žádní „ufňukánci“, jsme všem dokázali v pátek 15. 6. 2026, kdy jsme usilovně a ve svižném tempu ťapali do kopců a nachodili plno kilometrů.
Vitalex Group - Tvorba školních webů
















