poděkování MP

ze života školy - 2016/2017

Příběhy našich sousedů na ZŠ Pražačka

Dne 20. 2. 2017 proběhla v kině Aero veřejná prezentace projektu Příběhy našich sousedů. Již druhým rokem se jí zúčastnil i tým z naší školy složený z žáků 9. A (Tereza Bečvářová, Kateřina Linková, Adam Luňáček, Ema Pavelková, Victoriya Sagaydak a Barbora Vondráčková). Děti natočily dokument o paní Marii Jiřičkové, která se s nimi podělila především o své vzpomínky na dětství a na školní léta strávená na Pražačce. I když náš tým nedosáhl na stupně vítězů, přinesl celý projekt dětem řadu neopakovatelných zážitků a cenných zkušeností. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat za spolupráci nejen paní Jiřičkové a společnosti Post Bellum, ale také dětem, které se s nelehkým úkolem statečně a náležitě vypořádaly.

Andrea Šulcová

Běchovice - Praha