poděkování MP

ze života školy - 2014/2015

Ekologická výchova

Naše škola je zapojena do školního recyklačního programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět
Sbíráme staré baterie – červená plastová popelnice je umístěna ve 2.patře budovy A.
Nově jsme se zapojili do sběru prázdných tonerových kazet z tiskáren - papírový box je rovněž ve 2.patře A. Do tohoto boxu lze přinášet prázdné tonery a cartridge i z domácích tiskáren, což jistě mnozí rodiče uvítají a vyřeší tak nerudovský problém „kam s ním“.
Od jara 2014 spolupracujeme s firmou Koutecký, která nám dodala kontejner na sběr starého textilu, obuvi a hraček. Tento kontejner je umístěný hned za vraty u vjezdu na školní dvůr.
K další ekologické aktivitě školy patří sběr papíru, který pořádáme obvykle 2x v průběhu každého školního roku.
Samozřejmostí je průběžné třídění odpadu, na chodbách jsou označené koše na plast.
Škola má zapůjčené kontejnery na sklo, papír a plasty. Tyto kontejnery jsou využity hlavně provozem školní jídelny.

Běchovice - Praha

Vánoční dárek