poděkování MP

ze života školy - 2010/2011

Naše třída 7.A v roce 2010/2011

Během tohoto roku jsme v prosinci opět podnikli zimní výlet na Brdy, kde jsme si zařádili ve sněhu a opekli špekáčky na Skalce. Na přelomu května a června jsme byli na škole v přírodě s 6.A ve Strážném v Krkonoších, v hotelu Vltava. Počasí nám přálo, užili jsme si her, výletů a soutěží. V červnu následoval výlet do Poděbrad, kde jsme se v rámci fyziky projeli po Labi lodí Krále Jiřího - projeli zdymadlem (spojené nádoby) a viděli malou vodní elektrárnu. Nakonec jsme si načepovali do plastových lahví pravou poděbradskou kyselku a nakoupili lázeňské oplatky a hurá na vlak.
Koncem roku jsme stihli výlet do Berouna - viděli medvědy Kubu, Vojtu a Matěje, a pak podél Berounky pochodovali v úmorném vedru do Srbska. Odměnou nám byl objev tmavé štoly - zimoviště netopýrů. Další výlet nás zavedl na Vltavu - z Čimic, Drahaňským údolím až do Troje.
Také se nám podařilo tento rok úspěšně vydat dvě čísla školního časopisu VIP CHAOS.
Už se těšíme, co nás čeká v 8.A.

Běchovice - Praha

Mikulášská