ze života školy - Soutěž všestrannosti

Soutěž všestrannosti

Další sportovní soutěží, která je započítávána do Poháru starosty, byla soutěž všestrannosti. Ve středu 22.4.2009 v tělovičně
TJ Sokol Žižkov se žáci 1.stupně snažili dosáhnout dobrého výsledku v několika disciplínách (např.ručkování na žebříku, slalom s florbalovou holí, přeskok přes švihadlo, přihrávky s míčem a další..). V kategorii 4.-5.tříd se naše družstvo ve složení Dominik Šťastný, Lukáš Nesnídal, Jakub Klement, Eva Novotná, Viktorie Taxová a Aneta Šarišská umístilo na krásném 3.místě a odneslo si medaile.Mladší žáci 3.třídy nás také skvěle reprezentovali a medailové posty jim utekly o kousíček. Celkově skončili na pěkném 4.místě - Jan Pazderka,Jan Jiřička, Petr Horčík,Klára Störzerová, Markéta Šedivá a Berenika Pšeničná.